زبان: English | فارسی

لیست خواسته ها

علاقمندیها برای شما مناسب است به فهرست آثار و محصولات موجود دیگر در SHAH M BOOK CO.com که شما را در بعضی از نقطه می خواهم برای خرید. ایده داشتن علاقمندیها نمایش داده شده در صفحه کاربری شما است به طوری که در هر زمان می توانید لیست مکانهای مورد خود را به دوستان خود توصیه برای ایمیل و / یا ما را با خود بپردازید و یا خرید علاقمندیها نسخه قابل چاپ کنید.

مدیر عامل علاقمندیها شما

برای مدیریت آرزوها خود ، به صفحه من علاقمندیها ، در دسترس از طریق در کنار نام کاربری شما ، که بعدی را به 'نوار جستجو' در بالای صفحه قرار گرفته است. در این صفحه شما لیست آرزوها فعلی شما را ببیند ، حمل و نقل آدرس و یک لیست از کتاب (در صورت وجود). شما همچنین می توانید آیتم های که شما خواسته نمی شود یا افزایش مقدار حذف شده است.

اضافه کردن مورد

برای اضافه کردن کتاب یا هر محصول دیگر به فهرست علاقمندیها خود ، شما را به کلیک بر روی 'اضافه کردن لینک به فهرست علاقمندیها' واقع در هر کتاب یا جزئیات محصول نیاز دارند. یاد داشته باشید که شما نیاز دارید که در انجام می شود که امضا کرده.

حذف آیتم

برای حذف یک آیتم از لیست مکانهای مورد خود ، به سادگی جعبه فوق مورد شما مایل به حذف و حذف را کلیک کنید 'داستان' انتخاب شده در پایین مشاهده می شوند.

اضافه کردن یا تغییر آدرس

شما می توانید تغییر دهید یا آدرس را که می خواهید مورد آرزوها خود را با انتخاب "تغییر آدرس" لینک های واقع در قسمت بالا سمت چپ صفحه مدیریت خود علاقمندیها فرستاده شود.